شصت و دومین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان فریدونشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر شصت و دومین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان با حضو راعضای اصلی ستاد در محل فرمانداری به ریاست آقای صفری فرماندار فریدونشهر برگزار گردید . ارائه گزارش روند شیوع بیماری در شهرستان ، اجرای طرح شهدای سلامت و بررسی رواند اجرای طرح با آسیب شناسی و مانع زدایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر شصت و دومین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان با حضو راعضای اصلی ستاد در محل فرمانداری به ریاست آقای صفری فرماندار فریدونشهر برگزار گردید .

ارائه گزارش روند شیوع بیماری در شهرستان ، اجرای طرح شهدای سلامت و بررسی رواند اجرای طرح با آسیب شناسی و مانع زدایی از مباحث عمده مطروحه در این جلسه بود .

اقای صفری فرماندار فریدونشهر ضمن تقدیر از تلاش جمعی و همراهی تمامی مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان و کسب موفقیت در پوشش ایجاد شده برای واکسینه کردن مردم درمنطقه  با پراکندگی بسیار بالا و دور افتاده بودن مناطق ، ضمن مطلوب ارزیابی کردن روند اجرای طرح خواستار پیگیری مجدانه برای تحقق کامل اهداف طرح گردیدند .

اقای دکتر ملیانی با اشاره به اینکه بالغ بر ۸۸/۳% جمعیت واجد شرایط در شهرستان واکسینه شده اند علت اصلی کاهش سرعت  را مقاومت ذهنی و عدم حضور مهاجرین فصلی در شهرستان اعلام کردند  . لازم بذکر است شهرستان فریدونشهر از رنگ بندی وضعیت شیوع بیماری در وضعیت زرد قرار دارد و استقبال از واکسیناسیون نقش به سزایی در کاهش روند شیوع بیماری داشته است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور آقای مهندس خدابخشی معاون فنی و ساخت و ساز راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس اداره راهداری شهرستان در محل دفتر فرماندار […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =