تصمیمات جدید جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان فریدونشهر:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر در پی درخواست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر تعطیلی مدارس بعلت افزایش مراجعات بیماران کرونایی به مراکز درمانی شهرهای فریدونشهر و برف انبار، ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست آقای صفری بصورت فوق العاده در ساعت ۱۱ روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه تشکیل جلسه داد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر در پی درخواست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر تعطیلی مدارس بعلت افزایش مراجعات بیماران کرونایی به مراکز درمانی شهرهای فریدونشهر و برف انبار، ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست آقای صفری بصورت فوق العاده در ساعت ۱۱ روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه تشکیل جلسه داد.

در این جلسه دکتر ملیانی به خاص بودن شرایط اقلیمی زمستانی منطقه، عدم امکان ایجاد تهویه مناسب هوا در کلاسهای مدارس شهرستان، افزایش مراجعان به مرکز درمانی و تعداد بیماران بستری با سن کم و شیوع گسترده بیماری درخواست غیر حضوری شدن مدارس دو شهر شهرستان با ازدحام بالای دانش آموز ارائه نمود.

در این جلسه آقای صفری فرماندار شهرستان ضمن تبیین دستورالعملهای ابلاغی به ویژه مدیریت هوشمند بیماری بر اساس رنگ بندی ها از یک سو و وضعیت شیوع گسترده و بسرعت سویه جدید “اومیکرون” در سطح جامعه و متاثر شدن کودکان و اطفال از آن ، در خصوص درخواست بهداشت و درمان شهرستان گفت:با توجه وضعیت مراجعه کودکان و دانش آموزان به مراکز درمانی در جهت مدیریت فضای آموزشگاهها ،مدارس و آموزشگاه ها نباید تعطیل شوند و فرهنگیان و معلمان بزرگوار شهرستان باحضور موثر در مدارس و آموزشگاهها موظف اند به ارائه آموزش و تدریس به صورت غیر حضوری به دانش آموزان صرفا در مدارس شهری دارای تراکم بالا بپردازند و در روستاهای پر تراکم جمعیت دانش آموزی نیز با بررسی بهداشت و درمان بصورت موردی و با هماهنگی آموزش و پرورش شهرستان اقدام گردد.

در این جلسه با تصویب ستاد مدیریت بیماری شهرستان زمان برگزاری جنگ شادی در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی، با توجه به استقبال بیشتر کودکان و دانش آموزان بهمراه خانواده ها در مجتمع فرهنگی مقرر شد برنامه ریزی لازم مبنی بر اجرای برنامه در آینده و بعد از بهبود شرایط جامعه در دستور کار قرار گیرد ضمنا تمامی اصناف و فعالیت های اجتماعی طبق طرح مدیریت هوشمند بیماری موظف به ارائه خدمت به مردم بوده و با تغییر رنگ بندی شیوع بیماری موظف به رعایت دستورالعمل های ابلاغی خواهند بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان فریدونشهر اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات  شورای توسعه و حمایت در سه سطح شهرستان ،استان و کشور  استان اصفهان   /  شهرستان فریدونشهر در راستای اجرای ماده “شش” تصویب نامه شماره   ۶۷۷۳۵/ت مورخ ۶/۶/۹۵   هیات   وزیران (موضوع آئین نامه اجرایی تاسیس و فعالیت سازمانهای مردم نهاد) ،دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت طی […]

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 16 =