برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان فریدونشهر

    🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان فریدونشهر به ریاست آقای جان‌نثاری در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونشهر برگزار گردید. 🔹در این جلسه که با حضور اعضای شورای اسلامی، دهیاران و مسئولین ادارات شهرستانی،  امام جمعه شهرستان، نماینده مردم شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان وبوئین و میاندشت  برگزار گردید، […]

 

 

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان فریدونشهر به ریاست آقای جان‌نثاری در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونشهر برگزار گردید.

🔹در این جلسه که با حضور اعضای شورای اسلامی، دهیاران و مسئولین ادارات شهرستانی،  امام جمعه شهرستان، نماینده مردم شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان وبوئین و میاندشت  برگزار گردید، از تلاش و زحمات آقای صفری به خاطر دو سال تصدی پست فرمانداری فریدونشهر وقبول مسئولیت برای خدمت در منطقه محروم و دورافتاده استان تجلیل به عمل  آمده و آقای محمدجواد صفا به عنوان سرپرست فرمانداری فریدونشهر منصوب گردید.

🔹آقای جان‌نثاری معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه در هشت سال گذشته به خاطر سوء مدیریت‌ها مردم با مشکلات اقتصادی مواجه گردیده‌اند خاطرنشان فرمودند‌: «مردم از جناح بازی ها خسته شده اند و به امید بهبود شرایط اقتصادی بهتر دولت رای داده‌اند» تاکید نمودند مسئولین بدون معطلی و به صورت انقلابی باید وارد میدان شده و به مشکلات مردم رسیدگی نمایند.

🔹ایشان برگرداندن اعتماد مردمی و دلگرمی به نظام را نیاز به تلاش همه جانبه برای رفع مشکلات مردم دانستند در ادامه با تشریح مسائل و مشکلات اقتصادی کشور خاطرنشان فرمودند «نگاه مسئولین به بیرون کشور باید تغییر کند و مسئولین باید در سایه روحیه انقلابی با استفاده از ظرفیت و توان داخلی باعث ایجاد امید در دل مردم گردند».

🔹جان‌نثاری گفت : «فرماندار متعلق به آحاد مردم جامعه است و وام‌دار هیچ گروه خاصی نیست و باید از نزدیک مشکلات مردم را لمس کند و با برنامه‌ریزی ضمن استفاده از تمامی ظرفیت ها باعث پیشرفت و توسعه پایدار منطقه گردد». میدان دادن به نیروهای انقلابی و دلداده به نظام مقدس جمهوری اسلامی و معتقد به آرمان‌های امام امت از دیگر خواسته‌های ایشان بود.

🔹 امام جمعه فریدونشهر در این مراسم عبور کشور از دوره طولانی که گرفتار مسئولان غرب زده بود را قابل شکرگزاری دانست و با بیان روایات و احادیثی شیوه‌ها و تذکرات حکومت‌داری و پرداختن به مسئولیت را بیان کرد. حجت‌الاسلام اسماعیل شامحمدی با اظهار این که خداوند در قرآن کریم به مؤمنین می‌فرماید کسانی که قدرت پیدا کردند چهار رسالت بزرگ بر دوش دارند، نماز را اقامه کنند، زکات را احیا کنند و امر به معروف و نهی از منکر را بگسترانند، گفت: رهبر معظم انقلاب در تفسیر این آیه فرمودند خداوند یک آیه قبل‌تر از این آیه وعده نصرت داده است که نشان دهنده تأکید خداوند بر نصرت صاحبان قدرت و مسئولیت در صورت عمل به این چهار وظیفه است. ایشان در ادامه به بیان مشکلات شهرستان پرداخت و از مدیران استانی خواست نسبت به شهرستان فریدونشهر نگاه ویژه داشته باشند .

دکتر محمد صالحی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی  شهرستان فریدونشهر را تنها شهرستانی در استان دانست که نیازهای اولیه مردم هر روستا مانند جاده آن تأمین نشده است و بسیاری از مردم روستاهای این شهرستان با آغاز فصل بارش دیگر امکان تردد ندارند.

وی از برگزاری جلسات متعدد برای حل معضل فاضلاب شهر فریدونشهر سخن گفت و از مشکلات زیست محیطی پرده برداشت که نبود شبکه فاضلاب شهری در فریدونشهر برای زاینده رود ایجاد می‌کند چرا که این شهر بر روی بستری سنگی قرار دارد و فاضلاب آن به سمت رودخانه سرشاخه‌های زاینده رود سرازیر می‌شود. وی در ادامه از همه مسئولین خواست تا در جهت رفع مشکلات شهرستان اقدامات لازم را به عمل آورند .

 

آقای رضا  صفری فرماندار پیشین   شهرستان فریدونشهر ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و همراهی مسئولین و مردم فهیم شهرستان به تشریح اقدامات شاخص و پیگیری های به عمل آمده درطول دوره مدیریتی خود پرداختند. افتتاح  اورژانس مرکز۱۱۵ مرکز مصیر، تاسیس وراه اندازی بخش موگویی، پیگیری گازرسانی به هشت  روستای خوشه اسلام‌آباد پیگیری برای صدور مجوز برای  حذف گردنه کیوارستان، کلنگ زنی و پیگیری احداث ۱۴ مدرسه خیر ساز، اجرای شبکه فیبر نوری  مخابراتی به طول ۱۶۵ کیلومتر، آبرسانی  به مزارع خسارت دیده روستاهای نهضت  آباد، ایجاد جاده دسترسی برای شرکت خوشگوار، افتتاح و بهربرداری از سد ذخیره ای گاوخفت و… از جمله مهمترین اقدامات به عمل آمده بود.

🔹آقای صفا سرپرست جدید فرمانداری فریدونشهر ضمن تشکر از اعتماد استاندار با اشاره به اینکه ما خدمتگذار مردم هستیم با دعوت از همه نیروهای معتقد به نظام جهت همفکری برای کمک به آبادانی و توسعه شهرستان خواستار همکاری و پیگیری  مسائل و مشکلات همه مسئولان استانی  جهت رفع مشکلات شهرستان  گردیدند.  محمدجواد صفا با اشاره به این که انقلاب اسلامی برآمده از مردم است، پابرجا بودن و رشد آن را با حضور مردم میسر دانست و انتصاب خود را انتصابی از طرف مردم به واسطه انتخاب رئیس جمهور دانست.

وی بر لزوم استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌های شهرستان تأکید کرد و به عنوان مثال گفت: مساحت این شهرستان سه برابر کشور سنگاپور است و این نشان می‌دهد اولین فرصت در دسترس ما اراضی و زمین‌هایی است که در اختیار داریم. فرماندار فریدونشهر رشد دامپروری و کشاورزی را یکی از راه‌هایی دانست که با توجه به ظرفیت شهرستان باید مورد توجه قرار گیرد.

محمد جواد صفا  با یادآوری سخنان رهبر انقلاب بر لزوم انقلابی بودن برای رفع مشکلات کشور، انتساب معیارهای انقلابی گری به جناح‌های سیاسی چپ و راست را تقلیل انقلاب اسلامی دانست و انقلابی گری را مکتب حاج قاسم سلیمانی تعریف کرد که نه تنها اصلاح طلب و اصولگرا زیر چتر وی می‌آیند بلکه این چتر را بر سر کشورهای دیگر نیز می‌گستراند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان فریدونشهر اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات  شورای توسعه و حمایت در سه سطح شهرستان ،استان و کشور  استان اصفهان   /  شهرستان فریدونشهر در راستای اجرای ماده “شش” تصویب نامه شماره   ۶۷۷۳۵/ت مورخ ۶/۶/۹۵   هیات   وزیران (موضوع آئین نامه اجرایی تاسیس و فعالیت سازمانهای مردم نهاد) ،دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت طی […]

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =