کارگروه مدیریت پسماند شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

کارگروه مدیریت پسماند شهرستان فریدونشهر برگزار شد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدونشهر کارگروه مدیریت پسماند فریدونشهر به ریاست آقای اصلانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فریدونشهر برگزار شد. اجرای طرح تفکیک زباله از منازل، ساماندهی محل های دفن زباله های روستایی، جلوگیری از ورود پساب و فاضلاب خام به جوی […]

کارگروه مدیریت پسماند شهرستان فریدونشهر برگزار شد

. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدونشهر کارگروه مدیریت پسماند فریدونشهر به ریاست آقای اصلانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فریدونشهر برگزار شد.
اجرای طرح تفکیک زباله از منازل، ساماندهی محل های دفن زباله های روستایی، جلوگیری از ورود پساب و فاضلاب خام به جوی و انهار کشاورزی در شهر فریدونشهر ، پاکسازی معابر شهری و حاشیه راه ها با توجه به نزدیکی آغاز سال جدید و صدور دستور برای تعیین دو نقطه برای ریختن نخاله های ساختمانی از مباحث مهم مطرح در این جلسه بود.
آقای اصلانی با اشاره به اهمیت کارگروه پسماند برای حفظ سلامت عمومی و محیط زیست خاطر نشان کردند با مدیریت پسماند و زباله های شهری و اجرای طرح تفکیک زباله از منازل می‌توان ضمن کاهش هزینه های بالای جمع آوری به کاهش صدمات به محیط زیست کمک کرد واین امر را وظیفه مدیران شهری و روستایی جهت اجرایی شدن مبحث و نیازمند فرهنگ سازی عموم‌ دانستند.

در این جلسه ضمن تاکید بر اجرای دقیق پایش منابع آب شرب روستاها جهت جلوگیری از ورود هر گونه مواد آلاینده ناشی از دفن غیر اصولی زباله های روستایی با ایجاد چهار مرکز تجمیعی برای دفن اصولی پسماند روستایی موافقت به عمل آمد.
از دیگر موضوع های مورد تاکید در جلسه اجرای طرح تفکیک زباله از ٢روستای سطح شهرستان و شهرفریدونشهر به صورت پایلوت بود که مصوبات برای اجرایی شدن به دستگاه های ذیربط ابلاغ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور معاونین فرماندار،مسئولان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده‌های شهدا و اقشار مختلف مردم مزار شهدای شهر برف انبار و شهر فریدونشهر عطرافشانی شد .

۶ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای کمیسیون رصد آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . آقای کاظمی در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به مقام شامخ شهداء فرا رسیدن هفته […]

۶ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور آقای مهندس خدابخشی معاون فنی و ساخت و ساز راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس اداره راهداری شهرستان در محل دفتر فرماندار […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =