کارگروه مدیریت پسماند شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

کارگروه مدیریت پسماند شهرستان فریدونشهر برگزار شد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدونشهر کارگروه مدیریت پسماند فریدونشهر به ریاست آقای اصلانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فریدونشهر برگزار شد. اجرای طرح تفکیک زباله از منازل، ساماندهی محل های دفن زباله های روستایی، جلوگیری از ورود پساب و فاضلاب خام به جوی […]

کارگروه مدیریت پسماند شهرستان فریدونشهر برگزار شد

. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدونشهر کارگروه مدیریت پسماند فریدونشهر به ریاست آقای اصلانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فریدونشهر برگزار شد.
اجرای طرح تفکیک زباله از منازل، ساماندهی محل های دفن زباله های روستایی، جلوگیری از ورود پساب و فاضلاب خام به جوی و انهار کشاورزی در شهر فریدونشهر ، پاکسازی معابر شهری و حاشیه راه ها با توجه به نزدیکی آغاز سال جدید و صدور دستور برای تعیین دو نقطه برای ریختن نخاله های ساختمانی از مباحث مهم مطرح در این جلسه بود.
آقای اصلانی با اشاره به اهمیت کارگروه پسماند برای حفظ سلامت عمومی و محیط زیست خاطر نشان کردند با مدیریت پسماند و زباله های شهری و اجرای طرح تفکیک زباله از منازل می‌توان ضمن کاهش هزینه های بالای جمع آوری به کاهش صدمات به محیط زیست کمک کرد واین امر را وظیفه مدیران شهری و روستایی جهت اجرایی شدن مبحث و نیازمند فرهنگ سازی عموم‌ دانستند.

در این جلسه ضمن تاکید بر اجرای دقیق پایش منابع آب شرب روستاها جهت جلوگیری از ورود هر گونه مواد آلاینده ناشی از دفن غیر اصولی زباله های روستایی با ایجاد چهار مرکز تجمیعی برای دفن اصولی پسماند روستایی موافقت به عمل آمد.
از دیگر موضوع های مورد تاکید در جلسه اجرای طرح تفکیک زباله از ٢روستای سطح شهرستان و شهرفریدونشهر به صورت پایلوت بود که مصوبات برای اجرایی شدن به دستگاه های ذیربط ابلاغ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به منظور تقدیر از موسسین تشکل های مردم نهاد شهرستان فریدونشهر به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور اعضای هیات موسس تشکل های مردم نهاد شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید . فرماندار فریدونشهردر این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های […]

۷ مهر ۱۴۰۱

  آخرین روزهای ماه صفر؛ هنگامه ی تالم و اندوهِ عاشقان آل الله  و محبان رسول نور و راستی، حضرت محمد (ص) و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) است. بدون تردید راه رستگاری بشر تمسک به اهل ‌بیت است. گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه اطهار علیهم السلام و بزرگانی […]

۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر با حضور آقای مهندس صفا فرماندار ، حاج آقای شامحمدی امام جمعه و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی شهرستان،  زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه دخترانه فروغ شهر فریدونشهر نواخته شد .

۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر،همزمان با سراسر کشور ، مردم مومن و انقلابی شهرستان دوشادوش مسئولین در محکومیت اغتشاش و آشوب در کشور و جسارت به ساحت مقدس  اسلام، اهل بیت، قرآن کریم و جمهوری اسلامی ایران و تجدید پیمان با ولایت و آرمان‌های انقلاب و اعلام حمایت از مدافعان امنیت کشور، راهپیمایی پر […]

۱ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :