فرماندار فریدونشهر در نشست با اصحاب رسانه تصریح کرد : *دولت مردمی حاکمیت و نظام را به ریل انقلاب برگرداند / طرح نهضت ملی در فریدونشهر نهایی شده است*

فرماندار فریدونشهر در نشست با اصحاب رسانه تصریح کرد : *دولت مردمی حاکمیت و نظام را به ریل انقلاب برگرداند / طرح نهضت ملی در فریدونشهر نهایی شده است* به مناسبت آغاز هفته دولت نشست خبری فرماندار فریدونشهر با اصحاب رسانه برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر: فرماندار فریدونشهر در این جلسه […]

فرماندار فریدونشهر در نشست با اصحاب رسانه تصریح کرد :

*دولت مردمی حاکمیت و نظام را به ریل انقلاب برگرداند / طرح نهضت ملی در فریدونشهر نهایی شده است*

به مناسبت آغاز هفته دولت نشست خبری فرماندار فریدونشهر با اصحاب رسانه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر: فرماندار فریدونشهر در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از همه مدیران ادارات خواست برای ارزیابی خود، عملکرد ورفتارهایشان  را با عملکرد و رفتار شهید رجایی ارزیابی نمایند .

محمد‌جواد صفا در این نشست خبری به تشریح اقدامات صورت گرفته دولت مردمی حضرت آیت الله رئیسی در یک سال اخیر اشاره و اعلام کرد با توجه به بدهی های زیاد دولت قبل که هر ماه ۱۳ هزار میلیارد تومان می باشد و همچنین اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها و اصلاح اقتصادی نیز در حال انجام می باشد عملکرد اقتصادی دولت را مثبت ارزیابی نمود و متذکر شد دولت مردمی بدون چاپ پول و استقراض از بانک مرکزی توانسته است اقتصاد کشور را به ثبات برساند که این ثبات اقتصادی و مهار تورم در ماه‌های آینده نیز بهتر خواهد شد . ایشان از بیمه شدن حدود شش میلیون نفر از دهک های پایین فاقد بیمه در این یک سال خبر داد که به نوبه خود کار بسیار بزرگی انجام شده است .
پویایی در فضای دیپلماسی کشور نیز یکی دیگر از دستاوردهای دولت مردمی بود که فرماندار فریدونشهر به آن اشاره نمود ، وی به نگاه دیپلماسی دولت به شرق و همچنین پیشرفت دیپلماسی با همسایگان نیز اشاره کرد. فرماندار فریدونشهر یکی از مهمترین دستاوردهای دولت مردمی را برگرداندن حاکمیت و نظام به ریل انقلاب دانست و متذکر شد رئیس جمهور مردمی حضرت آیت الله رئیسی همیشه خود را سرباز ولایت دانسته و می داند و این ولایت مداری در تمام مسئولین نظام باید وجود داشته باشد .
انقلابی بودن به معنای واقعی کلمه،در بین مردم بودن ، پاکدستی و فساد ستیزی نیز دیگر ویژگیهای دولت مردمی بود که فرماندار فریدونشهر به تبیین آنها پرداخت .
مهندس صفا همچنین به ویژگی امید آفرینی دولت به مردم سخن گفت و این ویژگی را ناشی از تاسی به سخنان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )  دانست و از همه اصحاب رسانه خواست آنها هم این مقوله یعنی امید حقیقی را در بین مردم تقویت نمایند .
فرماندار فریدونشهر دیگر ویژگیهای دولت مردمی را صادق الوعد بودن دانست وی همچنین  به استکبار ستیزی و عدم تن به ذلت دادن دولت مردمی نیز اشاره کرد.

*آبرسانی روستایی در دو منطقه پیشکوه و برف انبار انجام می شود*

فرماندار فریدونشهر همچنین به تشریح اقدامات صورت گرفته در شش ماه حضورش در فریدونشهر پرداخت.

وی برقراری نظم  امنیت پایدار در شهرستان ، بیمه همگانی ۲۵۰۰۰ نفر در شهرستان ،  مدیریت بازار و بازرسی مداوم و روزانه از صنوف شهرستان از ابتدای طرح مردمی سازی یارانه ها را بخشی از عملکرد خود بیان نمود.

محمد جواد صفا همچنین به اجرای طرح آبرسانی روستایی در دو منطقه پیشکوه و برف انباربا اعتباری بالغ بر ۱۰۹ میلیارد تومان ، برق رسانی به روستای هیران تنها روستای فاقد برق ، جذب بودجه برای جاده پشتکوه ، در میلگان و وزوه به گوکان نیز اشاره کرد.

فرماندار فریدونشهر به نهایی کردن طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان و تخصیص زمین برای ۲۴۰ واحد و همچنین پیگیری برای اختصاص ۱۲ هکتار از طریق راه و شهر سازی برای مابقی متقاضیان ‌اشاره کرد.

وی پیگیری و رفع مشکلات ادارای دو واحد تولیدی  پروش قارچ و آب معدنی که با راه اندازی این واحد ها خبر داد که با این اقدام برای ۷۵ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.
فرماندار فریدونشهر پیگیری و رفع معضلات مسکن مهر فریدونشهر و تعیین هیات تصفیه با نظر خود اعضاء ، کاهش ساعات خاموشی چاه های کشاورزی شهرستان ، پیگیری در خصوص اجرای پروژه های کشاورزی و احیای اراضی بایر با مشارکت خود کشاورزان ، پیگیری و حل مشکلات کشاورزان با آب منطقه ای از جمله اقدامات دیگر دولت در این شهرستان دانست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان فریدونشهر بالاترین آمار روستاهای غیر مصوب با ۴۴ روستا را در سطح استان دارد که مدیریت مستقیم این روستاها با فرمانداری است،از اجرای تعداد ۵۰ پروژه عمرانی بااعتباری بالغ بر ۱۷۵ میلیارد ریال در این روستاها خبر داد .

در ادامه فرماندار فریدونشهر ضمن تشکر از اصحاب رسانه از همه خواست به دور از چهره محوری و با بیطرفی رسالت خود که خبر سانی اقدامات صورت گرفته و خدمات به مردم توسط دولت مردان است را به نحو احسن انجام نمایند .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور آقای مهندس خدابخشی معاون فنی و ساخت و ساز راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس اداره راهداری شهرستان در محل دفتر فرماندار […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =