بازدید استاندار اصفهان از منطقه پشتکوه موگویی شهرستان فریدونشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر آقای دکتر مرتضوی استاندار اصفهان در جریان سفر به شهرستان فریدونشهر به همراه آقای دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی ،  مهندس صفا فرماندار فریدونشهر و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی به منطقه پشتکوه دوم ، پشتکوه اول و پیشکوه عزیمت و با حضور در بین مردم منطقه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر آقای دکتر مرتضوی استاندار اصفهان در جریان سفر به شهرستان فریدونشهر به همراه آقای دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی ،  مهندس صفا فرماندار فریدونشهر و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی به منطقه پشتکوه دوم ، پشتکوه اول و پیشکوه عزیمت و با حضور در بین مردم منطقه از نزدیک با مسائل و مشکلات آشنا و ضمن جمع بندی موارد مطرح شده توسط مردم و همچنین بازدید میدانی ، دستور بررسی و اقدام لازم  در خصوص رفع مشکلات موجود را صادر نمودند . استاندار اصفهان با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به مناطق محروم شده است، خاطرنشان کرد: رویکرد ریاست جمهور حضور در جمع مردم و پیگیری مشکلات و دغدغه‌هایی است که سال ها زمین مانده و مردم از وجود این مشکلات رنج می برند. در یک قیاس حداقلی این تغییر را متوجه می شویم. حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی از نزدیک با مردم در تعامل هستند و بی وقفه به اقصی نقاط کشور سفر می کنند.
دکتر مرتضوی رویکرد دولت را رسیدگی به حال مردم و کاهش مشکلات عنوان کرد و گفت: مدیران استان مجاهدانه وارد اردوی کاری شده اند و تا زمانی که در مسئولیت خود هستند پر تلاش برای رفع دغدغه ها و پیشرفت کشور تلاش می کنند.
وی ادامه داد: مردم ما در ۴۴ سال گذشته کاری کردند که عده ای در دنیا با رهنمودهای یک فقیه عالم و دانا حول محور اهل بیت (ع) جمع شدند و جمهوری اسلامی ایران را به یک الگوی موفق در تمام دنیا تبدیل کردند.
استاندار اصفهان رشد کشور در عرصه های مختلف را از ثمرات جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: امروز ما درصدد رشد توریسم سلامت در کشور هستیم چرا که تعداد قابل توجهی گردشگر برای استفاده از ظرفیت درمان به کشور ما سفر می کند و این در حالی است که زمانی در کشور کمبود نیروی متخصص پزشکی وجود داشت اما به جایگاهی از علم و تخصص رسیده ایم که گردشگران برای روند درمان خود ایران اسلامی را انتخاب می کنند.
دکتر مرتضوی ادامه داد: از شما می خواهیم نیمه پر لیوان را ببینید اما توجه به نیمه خالی لیوان از وظایف ماست؛ تا با کمک مردم مشکلات را به حداقل برسانیم. بدون شک با همتی که دولت سیزدهم دارد به این مهم دست خواهیم یافت.
وی بیان کرد: سفرهای شهرستانی عموما یک روزه هستند اما به دلیل محرومیت هایی که در شهرستان فریدونشهر باعث آزار مردم شده است؛ برای این سفر دو روز را در نظر گرفته ایم. پس از اتمام سفر یک تیم قوی مصوبات سفر را پیگیری خواهد کرد تا به نتایج مطلوب که رضایت مردم است برسیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور آقای مهندس خدابخشی معاون فنی و ساخت و ساز راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس اداره راهداری شهرستان در محل دفتر فرماندار […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =