برگزاری جلسه شورای مشترک اداری استان و شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان به ریاست آقای دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و با حضور معاونین استاندار ، فرماندار فریدونشهر ، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه فریدونشهر ، و مدیران کل استان و مدیران شهرستان فریدونشهر در محل سالن اجتماعات فرمانداری فریدونشهر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان به ریاست آقای دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و با حضور معاونین استاندار ، فرماندار فریدونشهر ، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه فریدونشهر ، و مدیران کل استان و مدیران شهرستان فریدونشهر در محل سالن اجتماعات فرمانداری فریدونشهر برگزار گردید . استاندار اصفهان دراین جلسه با اشاره به بازدید میدانی از منطقه ، جلسات معاونین اقتصادی و عمرانی با فعالین اقتصادی و مردم شهرستان و همچنین احصاء مشکلات شهرستان که توسط فرماندار انجام گرفته است، از کمبود زیر ساخت ها در شهرستان فریدونشهر سخن گفت و متذکر شد به جهت رفع مشکلات موجود و راهگشایی مسائل شهرستان و همچنین تامین زیر ساخت ها با حداکثر ظرفیت و توان در خدمت شهرستان فریدونشهر خواهیم بود و مصوباتی را تصویب و ابلاغ خواهیم کرد که در کمترین زمان مشکلات موجود مرتفع گردد . مهندس صفا فرماندار فریدونشهر در این جلسه ضمن خیر مقدم گویی به محضر استاندار اصفهان و هیات همراه گزارشی از وضعیت شهرستان فریدونشهر و همچنین مشکلات موجود ارائه و از مدیریت استان خواست نسبت به رفع مشکلات احصاء شده مصوباتی را تصویب و دراسرع وقت اجرایی نمایند . ایشان همچنین از مدیران کل استان خواست به جهت حل مشکلات مردم اختیارات بیشتری به مدیران شهرستان تفویض نمایند  . در ادامه حاج آقای شامحمدی امام جمعه و دکتر محمد صالحی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی در سخنانی به بیان مشکلات و مسائل شهرستان پرداختند و خواستار حل مشکلات موجود شدند . در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضای حاضر تعداد ۷۵ مصوبه در حوزه عمرانی ، زیر بنایی ، آموزشی ،کشاورزی ،گردشگری و فرهنگی اجتماعی تصویب و جهت اجرا ابلاغ گردید .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان فریدونشهر اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات  شورای توسعه و حمایت در سه سطح شهرستان ،استان و کشور  استان اصفهان   /  شهرستان فریدونشهر در راستای اجرای ماده “شش” تصویب نامه شماره   ۶۷۷۳۵/ت مورخ ۶/۶/۹۵   هیات   وزیران (موضوع آئین نامه اجرایی تاسیس و فعالیت سازمانهای مردم نهاد) ،دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت طی […]

۱ مهر ۱۴۰۲

  🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر در اولین روز ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، با حضور مهندس صفا فرماندار و مسئولان شهرستان فریدونشهر، زنگ مهر به دست پدر شهید محمود لچینانی در دبیرستان سعدی نواخته شد.

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 6 =