پیام فرماندار فریدونشهر به مناسبت ۱۶ آذرماه روز دانشجو

شانزدهم آذرماه یادآور پایمردی ، ایستادگی و رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر نیروهای استعماری دشمن و رژیم ستم شاهی سپر کردند و به شهادت رسیدند . این روز فرصتی است که نقش برجسته و پر رنگ دانشجویان ، این قشر تاثیرگذار و پرافتخار را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود […]

شانزدهم آذرماه یادآور پایمردی ، ایستادگی و رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر نیروهای استعماری دشمن و رژیم ستم شاهی سپر کردند و به شهادت رسیدند . این روز فرصتی است که نقش برجسته و پر رنگ دانشجویان ، این قشر تاثیرگذار و پرافتخار را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آنها همواره در جهت شکوفایی ایران اسلامی تلاش کرده و نقش بسزایی داشته اند و دارند و امروز کشورمان نیز بیش از هرزمان دیگری به تلاش و پویایی دانشگاه و دانشجویان عزیز برای کار آفرینی ، زمینه رشد علمی ، اقتصادی و فرهنگی جامعه نیاز دارد.

سالگرد پرافتخار شانزدهم آذر در حقیقت گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عزیز دانشجو و پاسداشت تلاشهای مجدانه و با اخلاص همه‌ی دانشجویان فهیم و فرهیخته این سرزمین کهن است که با برافراشتن پرچم عزت و افتخار ایران اسلامی و تسخیر خاکریزهای علم آموزی و رساندن کشور به اوج قله‌های خود کفایی و اقتدار گامی استوار در راستای توسعه همه جانبه ایران اسلامی بر می دارند.

اینجانب فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را به تمامی دانشجویان ایران اسلامی به‌ ویژه دانشجویان شهرستان فریدونشهر تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون تمامی دانشجویان و دانش پژوهان ایران اسلامی را از خداوند متعال خواستارم.

 

محمد جواد صفا

فرماندار شهرستان فریدونشهر

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور آقای مهندس خدابخشی معاون فنی و ساخت و ساز راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس اداره راهداری شهرستان در محل دفتر فرماندار […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 1 =