پیام فرماندار فریدونشهر به مناسبت هفته قوه قضائیه

  بسمه تعالی وَ إِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطینَ”مائده آیه ۴۲” قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی ارزنده در پاسداری از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند ایفا نموده و در راستای اجرای عدالت و تحقق حکومت عادلانه اسلامی در چهار دهه گذشته یاران […]

 

بسمه تعالی

وَ إِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطینَ”مائده آیه ۴۲”

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی ارزنده در پاسداری از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند ایفا نموده و در راستای اجرای عدالت و تحقق حکومت عادلانه اسلامی در چهار دهه گذشته یاران بسیاری را تقدیم انقلاب نموده است که شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، گواهی روشن براین مدعاست.

پاسداشت قوانین و شعائر اسلامی و رساندن حق به صاحب آن از مهمترین اهداف این نهاد مقدس می‌باشد که در این سال‌ها گام‌های بلندی در جهت اجرای عدالت و همچنین رسیدن برای تحقق حکومت عادلانه اسلامی در کشور برداشته شده است.

بی شک امنیت، اقتدار، عزت، نظم، آسایش ، عدالت و آرامش امروزی در سایه تلاش و کوشش همه نهادهاست که دراین مهم دستگاه‌ قضایی نقش بسزایی درتحقق آن و رضایتمندی مردم دارد.

به همین مناسبت برخود لازم میدانم هفته قوه قضاییه را به مجموعه خدوم و متعهد دستگاه قضا و دست اندرکاران امر قضاوت در شهرستان فریدونشهر تبریک گفته و موفقیت و تاییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان آرزو نمایم .

محمد جواد صفا

فرماندار شهرستان فریدونشهر

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور آقای مهندس خدابخشی معاون فنی و ساخت و ساز راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس اداره راهداری شهرستان در محل دفتر فرماندار […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =