برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان فریدونشهر

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید . ارائه گزارش از آخرین اقدامات به عمل امده توسط ادارات شهرستان در رابطه با اشتغال ایجاد شده و ثبت اطلاعات در سامانه […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید . ارائه گزارش از آخرین اقدامات به عمل امده توسط ادارات شهرستان در رابطه با اشتغال ایجاد شده و ثبت اطلاعات در سامانه رصد ، ارائه گزارش اعطای تسهیلات بانکی از محل اعتبارات تبصره ۱۶و تبصره ۱۸ و بررسی موانع و مشکلات در اعطای تسهیلات از جمله مباحث مهم مطروحه در این جلسه بود . مهندس صفا در این جلسه با اشاره به اهمیت بالای اطلاع رسانی برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان واقعی و واجد شرایط ، دقت در پرداخت تسهیلات به کار آفرینان واقعی برای تحقق اهداف دولت را ضروری دانستند . لازم به ذکر است بالغ بر ۴۱% تسهیلات معرفی شده از محل اعتبارات تبصره ۱۶و۱۸ توسط بانکهای شهرستان در سال مالی گذشتع پرداخت گردیده است .

عدم تامین ضمانت های بانکی توسط متقاضیان در فرجه تعیین شده و محدودیت زمانی از تاریخ ابلاغ تسهیلات به بانکها در پایان سال مالی از جمله مشکلات اصلی و موانع جذب کامل تسهیلات می باشد .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان فریدونشهر اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات  شورای توسعه و حمایت در سه سطح شهرستان ،استان و کشور  استان اصفهان   /  شهرستان فریدونشهر در راستای اجرای ماده “شش” تصویب نامه شماره   ۶۷۷۳۵/ت مورخ ۶/۶/۹۵   هیات   وزیران (موضوع آئین نامه اجرایی تاسیس و فعالیت سازمانهای مردم نهاد) ،دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت طی […]

۱ مهر ۱۴۰۲

  🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر در اولین روز ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، با حضور مهندس صفا فرماندار و مسئولان شهرستان فریدونشهر، زنگ مهر به دست پدر شهید محمود لچینانی در دبیرستان سعدی نواخته شد.

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یک =