بازدید میدانی فرماندار و مدیر آموزش و پرورش از مدارس شهرستان فریدون شهر

  به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان فریدونشهر ، در سیزدهمین روز از شهریور ماه ۱۴۰۲ محمد جواد صفا فرماندار شهرستان فریدونشهر به اتفاق سید امین انوری مدیر آموزش و پرورش و کارشناسان اداری به منظور بررسی میزان آمادگی مدارس برای شرو ع سال تحصیلی جدید از مدارس شهرستان بازدید به عمل آورند […]

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان فریدونشهر ، در سیزدهمین روز از شهریور ماه ۱۴۰۲ محمد جواد صفا فرماندار شهرستان فریدونشهر به اتفاق سید امین انوری مدیر آموزش و پرورش و کارشناسان اداری به منظور بررسی میزان آمادگی مدارس برای شرو ع سال تحصیلی جدید از مدارس شهرستان بازدید به عمل آورند .
🔷فرماندار فریدونشهر ضمن تمجید از فعالیت های که تا کنون برای آماده سازی مدارس شهرستان صورت گرفته اظهار داشت : انجام و اتمام هر چه سریعتر فعالیت‌های تابستانی برای آماده سازی شرایط بازگشایی مدارس در قالب “پروژه مهر”، باید در دستور کار متولیان قرار گیرد.
🔷نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : توجه به تعمیر، تجهیز و آماده سازی فیزیکی مدارس و همچنین فراهم آوردن تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس را از اولویت های آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های حاکمیتی شهرستان در این چند روز مانده به شروع سال تحصیلی جدید است .
🔷به اطلاع می رساند در طی بازدیدیک روز ه فرماندار شهرستان از مدارس طی تماس های مکرر با ادارات و نهاد های دولتی پیگیری در خصوص انشعابات مدارس جدید ، تسریع در اجرای عملیات های عمرانی در روستاها و کمک به فراهم نمودن شرایط مناسب برای شروع مهری با نشاط صورت پذیرفت .
🔷خاطر نشان می گردد با توجه به مساعدت های فرماندار شهرستان و برنامه ریزی صورت گرفته فرآیند بازدید از مدارس و بررسی میزان آمادگی مدارس ادامه دار می باشد .

↙️

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور آقای مهندس خدابخشی معاون فنی و ساخت و ساز راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس اداره راهداری شهرستان در محل دفتر فرماندار […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء برگزار گردید . تاکید بر برگزاری مجمع سلامت شهرستان ، شناسایی افراد فاقد اسناد هویتی ، شناسایی افراد بازمانده از تحصیل ، پیگیری در […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهرجلسه کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار گردید و پیرامون امور مربوط به انتخابات پیش روی تصمیم گیری لازم به عمل آمد .

۳ مهر ۱۴۰۲

  🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان شهرستان فریدونشهر با حضور مهندس صفا فرماندار و شورای تامین شهرستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =