فرمانداری فریدونشهر
خانه
1398/01/24 حضور پر شور مردم و مسئولین شهرستان فریدونشهر در نماز جمعه و راهپیمایی در محکومیت اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
حضور پر شور مردم و مسئولین شهرستان فریدونشهر در نماز جمعه و راهپیمایی در محکومیت اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر همزمان با سراسر کشور مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان فریدونشهر همگام با مسئولین ودر حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرکت در نماز جمعه و راهپیمایی ضد حرکت ننگین و وقیحانه رئیس جمهور آمریکا این اقدام ننگین را محکوم و حمایت قاطع و بیش از پیش خود را از این نیروی مردمی و ولایی اعلام نمودند . همچنین تعدادی از مسئولین از جمله امام جمعه شهرستان ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و .... با لباس مقدس سپاه پاسداران در این مراسم حضور داشتند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر همزمان با سراسر کشور مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان فریدونشهر همگام با مسئولین ودر حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرکت در نماز جمعه و راهپیمایی ضد حرکت ننگین و وقیحانه رئیس جمهور آمریکا این اقدام ننگین را محکوم و حمایت قاطع و بیش از پیش خود را از این نیروی مردمی و ولایی اعلام نمودند . همچنین تعدادی از مسئولین از جمله امام جمعه شهرستان ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و .... با لباس مقدس سپاه پاسداران در این مراسم حضور داشتند .

تعداد بازدید: 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal