فرمانداری فریدونشهر
خانه
1398/06/02 بهره برداری از 110طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 480میلیارد ریال در شهرستان فریدونشهر در هفته دولت
بهره برداری از 110طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 480میلیارد ریال در شهرستان فریدونشهر در هفته دولت به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت آقای اسدی فرماندار شهرستان در نماز جمعه شهر فریدونشهر با اشاره به شرایط بین المللی و منطقه ای کشور هدف جنگ اقتصادی دشمن را ایجاد اختلاف داخلی دانست و از مردم و مسئولین خواست مواظب باشند آب به آسیاب دشمن نریزند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر به  مناسبت فرا رسیدن هفته دولت آقای اسدی فرماندار شهرستان در نماز جمعه شهر فریدونشهر با اشاره به شرایط بین المللی و منطقه ای کشور هدف جنگ اقتصادی دشمن را ایجاد اختلاف داخلی دانست و از مردم و مسئولین خواست مواظب باشند آب به آسیاب دشمن نریزند .

ایشان ضمن اشاره به خدمات و اقدامات دولت در بازسازی مناطق خسارت دیده کشور ناشی از سیل اخیر سرعت عمل دولت در بازسازی مناطق خسارت دیده و جبران خسارت وارده به استانهای خسارت دیده را ستودنی و بی نظیر دانست و افزود در جریان سیل سال جاری حدود 70 میلیارد تومان خسارت به شهرستان در بخش های مسکن ، کشاورزی ، راه و تأسیسات وارد شده که پیگیری ها و اقدامات لازم برای جبران این خسارت ها در بخش مسکن با پرداخت خسارت و تسهیلات بازسازی و مقاوم سازی در روستاها و شهرها به عمل آمده است .

همچنین دولت خسارت وارده به بخش کشاورزی را بعد از ثبت خسارت در سامانه سجاد جبران خواهد کرد.

در بخش راه های ارتباطی و جبران خسارت وارده به شبکه برق، آب و . . . نیز اقدامات لازم برای جبرات خسارت صورت گرفته و پیمانکار زیرسازی و احداث جاده پشتکوه و اصلاح شبکه برق منطقه انتخاب شده است .

آقای اسدی از افتتاح حدود 110طرح و پروژه بااعتباری بالغ بر 480میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد .

افتتاح مرکز بهداشت شهدای شهر فریدونشهر و جاده ارتباطی فریدونشهر به چادگان و بهره برداری از آسفالت و زیرسازی طرح هادی روستاهای قلعه سرخ ، تهلگی ، دره سیب، نهضت آباد در هفته دولت سال جاری انجام می شود .

بهره برداری از طرح های آبخیزداری سال 97 در سطح با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال 18500 هکتار آغاز عملیات 60000 هکتار از طرح های آبخیزداری در حوزه قلعه سرخ ، مصیر و سرداب و همچنین بهره برداری از 300 هکتار طرح های آبیاری تحت فشار در هفته دولت انجام می شود .

تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal